fbpx
Strona głównaSensacjeSpłonęła stodoła i maszyny rolnicze. Ogromne straty

Spłonęła stodoła i maszyny rolnicze. Ogromne straty

Osiem strażackich zastępów walczyło z pożarem, do którego doszło 11 stycznia na terenie gospodarstwa rolnego w świętokrzyskiej miejscowości Krajno.

Strażacy z Kielc i okolic zostali wezwani na pomoc po godz. 7, łącznie było ich 33. Na miejscu okazało się, że płonie stojąca bardzo blisko budynku mieszkalnego stodoła.

– W środku płonącego budynku znajdowały się maszyny rolnicze i samochód osobowy. Była też między innymi krajzega i narzędzia rolnicze. Niestety większość sprzętu została zniszczona w czasie pożaru – mówi, cytowana przez serwis echodnia.eu starsza ogniomistrz Beata Gizowska, oficer prasowa komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Budynek uległ w praktyce całkowitemu spaleniu, zniszczone zostały także wszystkie znajdujące się w nim pojazdy i urządzenia. Przyczyny pożaru nie są znane, ustalać będą je policjanci.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.