fbpx
Strona głównaSensacjePodpalacz z Kotuni zatrzymany? Wyrządzał szkody rolnikom

Podpalacz z Kotuni zatrzymany? Wyrządzał szkody rolnikom

Policjanci z wielkopolskiej Słupcy zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany jest o spowodowanie w miniony weekend kilku pożarów gospodarstw rolnych w miejscowości Kotunia.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Słupcy, na podstawie zebranych dowodów mężczyźnie przedstawiono zarzuty dokonania uszkodzeń mienia na szkodę dwóch różnych osób. Z ustaleń śledczych wynika, że zatrzymany przez trzy dni podkładał ogień w budynkach gospodarczych oraz stogach siana w obrębie dwóch gospodarstw rolnych, co spowodowało straty w wysokości kliku tysięcy złotych. Sytuacje te dotyczyły między innymi stodoły i obory. O losie podpalacza zdecyduje sąd. Za niszczenie mienia polski kodeks karny przewiduje do 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.