Oddaj opakowanie po ŚOR, otrzymasz magnes

Rolnicy, którzy oddadzą puste opakowanie po środku ochrony roślin, otrzymają drobny upominek – taką akcję wymyśliło PSOR, aby nauczyć dobrych nawyków. Niestety, akcja jest przeprowadzana tylko w niektórych województwach.

Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin ogłasza akcję dla rolników – użytkowników środków ochrony roślin. Każdy, kto odda puste i trzykrotnie przepłukane opakowanie po środku ochrony roślin do sklepu, otrzyma w prezencie magnes na lodówkę. Akcja trwa od 1 października do 30 listopada 2015 w wybranych sklepach na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego.

Celem naszej akcji jest zachęcenie rolników do korzystania z Systemu PSOR i podziękowanie im za dotychczasowe, odpowiedzialne gospodarowanie opakowaniami. Bardzo się cieszymy, że System PSOR, stworzony już 11 lat temu, cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki niemu puste opakowania nie są wyrzucane do lasów czy na inne dzikie wysypiska, a odpowiednio utylizowane. Troska o środowisko naturalne jest dla nas kluczowa. Ułatwiamy rolnikom zwrot opakowań, co pozwala im dbać o zdrowie swoje i bliskich oraz jest zachowaniem proekologicznym – mówi Marcin Mucha, dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin.
Pełna lista sklepów biorących udział w akcji: www.systempsor.pl/2015/09/21/magnes-na-lodowke-za-puste-opakowanie-po-srodku-ochrony-roslin/

Renata Struzik, źródło: PSOR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności