fbpx
Strona głównaTechnikaNowe opony BKT specjalnie na błoto

Nowe opony BKT specjalnie na błoto

Indyjska firma BKT opracowała gamę opon, które dosłownie „gryzą” się w błocie.

Nowoopracowane opony mają poradzić sobie w każdej sytuacji, nawet w mocno błotnistym terenie zapewnia producent. Ich konstrukcja ma na celu pokonanie różnych trudności związanych z trakcją na stale odkształcających się glebach, gdzie przyczepność nie jest jednolita i opona musi się szybko oczyścić. Ponadto opona musi być odporna na rozdarcie i zapewniać maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę podczas jazdy.

Konstrukcja bieżnika tych opon jest bardziej agresywna dzięki wyższym i lepiej rozłożonym blokom, aby móc jeździć w błocie z większą przyczepnością, informują przedstawiciele firmy. Pozwala to oponie wbijać się głęboko, co poprawia przyczepność, a zwiększony prześwit pomaga w samooczyszczeniu. Jest to niezwykle ważna właściwość podczas pracy na gliniastych nawierzchniach oraz w błotnistym terenie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.