Moc nowości od John Deere na AGROSHOW 2014

Nowe modele ciągniki z serii 6R, nowy kombajnu W330 a także najnowsze serie ciągników komunalnych będzie można zobaczyć na stoisku John Deere na tegorocznym AGROSHOW. W dniach 19-22 września na lotnisku w Bednarach na odwiedzających, poza mocnymi maszynami, czekać będzie również moc atrakcji.

Jak co roku na największej wystawie rolniczej w Polsce nie może zabraknąć światowego lidera w produkcji maszyn. John Deere w ramach nowości zaprezentuje w Bednarach m.in. nowy kombajn w330 oraz nowe modele ciągników z serii 6R spełniające restrykcyjną normę emisji spalin – FT4.

Ciągniki 6175R oraz 6215R, którego moc znamionowa z IPM sięga aż 255 KM – mówi Piotr Dziamski Kierownik Marketingu John Deere Polska. – Jest to najmocniejszy model ciągników produkowanych w europejskiej fabryce John Deere, która mieści się w Mannheim w Niemczech – dodaje.

Poza silnikiem wzmocniony został w nich także układ hydrauliczny. Dla miłośników nowych technologii warto podkreślić, że w nowych modelach serii 6R zamontowano wyświetlacze Command-Centre 4 znane dobrze z większych maszyn John Deere m.in. z ciągników serii 7R i 8R.

Więcej nowości
Szczególną nowością jest nowy kombajn zbożowy. Odwiedzający stoisko firmy będą mogli zobaczyć z bliska model W330 o mocy 206 KM, który idealnie spełnia wymagania polskich rolników. Maszyna 5-klawiszowa o kompaktowych wymiarach cechuje się dużą wydajnością nawet przy wilgotnym plonie. Model W330 wyposażony jest w 3 bębny separujące ziarno i zbiornik o pojemności aż 5200 litrów. Na nowe modele kombajnów zbożowych John Deere przygotowana została wyjątkowa oferta przedsezonowa oraz bardzo atrakcyjne finansowanie w programie John Deere Financial.

Poza nowościami z segmentu maszyn rolniczych na stoisku firmy prezentowana będzie szeroka gama nowych modeli ciągników komunalnych serii 3R, 4R i 4M oraz nowy model kosiarki samojezdnej X950R.

Nowości maszynowe to nie jedyna atrakcja, która będzie czekać na odwiedzających. Na stoisko John Deere będzie można poznać najnowsze atrakcyjne promocje cenowe oraz uaktualnione oferty finansowania John Deere Financial. Zagorzałych Fanów marki John Deere zapraszamy na liczne konkursy z nagrodami.  

John Deere Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności