fbpx
Strona głównaPozostałeMamy kota na punkcie mleka – konkurs dla szkół

Mamy kota na punkcie mleka – konkurs dla szkół

Wystartował pierwszy tegoroczny, ogólnopolski konkurs edukacyjny dla szkół
i placówek edukacyjnych biorących udział w projekcie „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka.

Uczniowie szkół biorących udział w akcji wraz z nauczycielami mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Prace konkursowe zgłaszać można do 31 marca 2023 roku. Organizatorzy zachęcają do zaangażowania w konkurs całej klasy, aby projekt niósł ze sobą jak najwięcej walorów edukacyjnych. Szczegóły o zasadach konkursu znaleźć można na stronie kochammleko.pl.

Udział w programie zapewnia szkole min. dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych pozwalających na poprowadzenie ciekawych mlecznych. Celem programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.

Konkursy stanowią część jedynie wszystkich działań w ramach kampanii, bazującej na promowaniu produktów mlecznych. Projekt „Mamy kota na punkcie mleka” ma charakter promocyjno – informacyjny, a jego głównym celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat odżywczych właściwości mleka i przetworów mlecznych, kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci oraz motywowanie ich do podejmowania działań́ prozdrowotnych.

Wszystkie informacje o akcji dostępne są na stronie kochammleko.pl oraz na profilu FB  „Mamy kota na punkcie mleka”.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.