fbpx
Strona głównaTechnikaKirowiec K-742, czyli 420 koni mechanicznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Ile kosztuje?

Kirowiec K-742, czyli 420 koni mechanicznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Ile kosztuje?

Rosyjskie ciągniki Kirowiec budzą zawsze duże zainteresowanie na każdych targach i nie inaczej jest w czasie trwających właśnie targów Agro Show. O największym dostępnym na stoisku firmy Kirowiec Polska rozmawialiśmy z Romualdem Młynikiem, prezesem zarządu firmy Kirowiec Polska.

Model K742, który jest najmocniejszym obecnie ciągnikiem w gamie rosyjskiego producenta dysponuje mocą 420 Km generowaną z silnika Silnik TMZ V8 o pojemości 17 litrów.

Zobacz także: Zupełnie nowy, 95-konny Belarus 923.7 z normą Stage V na Agro Show. Ile kosztuje?

Mocna hydraulika Bosh Rexrot z pompą o wydajności 180 l/ min (250 opcja) i podnośnikiem o udźwigu 9 t powodują, że maszyna przeznaczona jest do ciężkiej pracy w trudnych warunkach i z wymagającymi maszynami. Jak wyposażony jest ten model i ile kosztuje? Między innymi o to pytaliśmy Romualda Młynika.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.