fbpx
Strona głównaPozostałeBioenergiaJak skorzystać z dofinansowań na zieloną energię w gospodarstwie?

Jak skorzystać z dofinansowań na zieloną energię w gospodarstwie?

Inwestycje w nawadnianie w gospodarstwie oraz inwestycje w zieloną energię w gospodarstwie rolnicy będą mogli sfinansować przy udziale środków z PROW 2014-2020 w ramach działania “Modernizacja gospodarstw rolnych”. Nabór wniosków na te cele ARiMR rozpoczyna 31 stycznia. 

O tym, jak skorzystać z tych możliwości będzie można dowiedzieć się podczas szkolenia organizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, które odbędzie się 20 stycznia w godz. 10.00-12.00. Szkolenie odbędzie się w formie hybrydowej – stacjonarnie i online. 

Temat szkolenia to “Modernizacja gospodarstw rolnych – zmiany programu oraz nabory planowane w 2023 roku”. Poprowadzą je pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Omawiane będą następujące zagadnienia: 

Obszar F „Zielona energia w gospodarstwie”
– Obszar E „Nawadnianie w gospodarstwie”
– Zmiany przepisów wynikające z Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 14 grudnia 2022 r. 

Miejscem szkolenia stacjonarnego będzie Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie, natomiast uczestnicy online mogą zarejestrować się korzystając z linku: https://kpodr.clickmeeting.com/modernizacja-gospodarstw-rolnych-zmiany-programu-oraz-nabory-planowane-w-2023-r-/register 

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w szkoleniu przy użyciu smartfona mogą skorzystać z kodu QR zamieszczonego na stronie KPODR przy informacji o szkoleniu. 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.