fbpx

Informacje na temat Corteva Polska

Wynik sprzedażowy osiągnięty w 2019 r. przez polski zespół Corteva Agriscience pozwolił utrzymać pozycję firmy jako lidera w segmentach herbicydów i wzrost obrotów zarówno w sektorze nasion, jak i środków ochrony roślin.

Corteva wprowadziła trzy nowe środki chwastobójcze do ochrony zbóż i rzepaku w oparciu
o innowacyjną substancję czynną – Arylex. Spółka odnotowała również znaczny wzrost sprzedaży wprowadzonego w zeszłym roku produktu do zwalczania mszyc – Closer™, jak też przełomowego produktu z rodziny Zorvec™ do zwalczania zarazy ziemniaczanej. Corteva pozostaje jedynym dostawcą realnej alternatywy dla zapraw nasiennych do rzepaku zawierających neonikotynoidy.

W roku 2019 Corteva Agriscience Polska ogłosiła wprowadzenie modelu sprzedaży bezpośrednio dla rolnika nasion kukurydzy marki Pioneer. Aby kontynuować i wzmacniać współpracę z siecią dystrybucyjną, spółka wprowadziła też na rynek nową markę nasion – Brevant™.

„Wprowadzamy na rynek nowe produkty i tworzymy w Polsce nowy zespół w pełni dedykowany rolnictwu” – komentuje Joanna Koślacz, Country Leader Corteva Agriscience w Polsce.

Komunikat prasowy: Corteva

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×KZPRiRB podcasty - baner