fbpx
Strona głównaFirmy i produktyGrupa Azoty Puławy z nowym prezesem

Grupa Azoty Puławy z nowym prezesem

Grupa Azoty Puławy ma nowego prezesa. Został nim dotychczasowy wiceprezes zarządu Jacek Janiszek.

Jacek Janiszek, nowy prezes zarządu Grupy azoty Puławy zastąpił odwołanego z tego stanowiska przez Radę Nadzorczą Mariusza Bobera. Rada Nadzorcza odwołała również wiceprezesa zarządu – Zbigniewa Gagata (obydwaj zasiadali w zarządzie spółki od 5 kwietnia 2016 r.). Obecnie w skład zarządu Grupy Azoty PUŁAWY wchodzi trzech członków: Jacek Janiszek (prezes zarządu), Krzysztof Homenda (wiceprezes zarządu) i Andrzej Skwarek (wiceprezes zarządu).

Grupa Azoty PUŁAWY to filar gospodarczy regionu, dlatego ich ciągły rozwój oraz umocnienie pozycji na rynku będą moim priorytetem – zapowiedział nowo powołany prezes.

Pan Jacek Janiszek to absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu oraz podyplomowych studiów na Politechnice Łódzkiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W Zarządzie Grupy Azoty PUŁAWY zasiada od 5 kwietnia 2016 roku. Wcześniej przez 12 lat związany był z Zakładami Azotowymi Puławy, będąc m.in. dyrektorem Departamentu Organizacji Korporacyjnej oraz kierownikiem Centrum Energetycznego. W swojej karierze zawodowej pełnił też funkcje prezesa zarządu SIM Spółka Inżynierów, wiceprezesa zarządu m.in. w Przedsiębiorstwie Wykonawstwa Remontów i Inwestycji Remzap. Był także zastępcą dyrektora puławskiego SP ZOZ.

źródło: Grupa Azoty

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.