Finał VI Konkursu Wiedzy i Ergonomii i Pracy w Rolnictwie

Po raz kolejny firma Bayer CropScience jest głównym sponsorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Pracy w Rolnictwie. Tegoroczny finał konkursu odbędzie się w dniu 24. kwietnia.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości dobrej praktyki rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych; kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu dobrej praktyki rolniczej, ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie; szerzenie idei bezpiecznej pracy wśród przyszłych młodych rolników; promowanie najlepszych uczniów oraz szkół w środowisku oświatowym i w społeczeństwie oraz rozwijanie zainteresowań uczniów i promowanie szkół podejmujących działania w zakresie propagowania wiedzy o dobrej praktyce rolniczej, a w szczególności o BHP w rolnictwie.
Organizatorami Konkursu są:
  • Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Redakcja miesięcznika ogólnopolskiego „AGROmechanika – Technika w gospodarstwie”
  • Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Udział firmy w Konkursie to jedna z aktywności Bayer CropScience w ramach prowadzonej akcji edukacyjno – informacyjnej „Grunt to bezpieczeństwo”, skierowanej do uczniów szkół o profilu rolniczym. – Mamy nadzieję, że nasz wkład w budowanie świadomości przyszłych rolników w zakresie bezpieczeństwa stosowania środków ochrony roślin, przyniesie efekty w ich przyszłej pracy – tłumaczy Dorota Kasza z Bayer CropScience.
Tegoroczny finał konkursu odbędzie się w dniu 24. kwietnia. Jego oficjalne zakończenie z udziałem Władz Uczelni, Patronów, Współorganizatorów, Sponsorów, podczas którego nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa w Konkursie, zaplanowane jest na godz. 15.00 w Auli Kryształowej SGGW (SGGW, Warszawa, ul. Nowoursynowska 166, Aula Kryształowa – budynek 9).  
Zapraszamy także na część poświęconą wykładom dla nauczycieli, które odbędą się na Wydziale Inżynierii Produkcji SGGW od godziny 11.00. Wykłady wygłaszają sponsorzy i organizatorzy konkursu. Ze strony Bayer CropScience wykład poprowadzi dr Jerzy Próchnicki – Dyrektor Działu Rozwoju i Rejestracji Bayer CropScience.
W imieniu organizatorów i sponsora zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
(wrp.pl)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności