Farmtrac 7110 DT wyróżniony

Ciągnik rolniczy Farmtrac 7110 DT otrzymał Specjalne Wyróżnienie w konkursie Maszyna Rolnicza Roku 2013 w kategorii maszyny krajowej.

Farmtrac 7110DT o mocy 110 KM jest najmocniejszym modelem w ofercie producenta z Mrągowa, zbudowanym w oparciu o podzespoły renomowanych marek.
Pod maską ciągnika 7110DT pracuje trwały i sprawdzony silnik Perkins’a, który w połączeniu z układem napędowym ZF, gwarantuje niskie zużycie paliwa i wysoką kulturę pracy.
 
Na przestrzeni ostatnich 3 lat to już drugie wyróżnienie dla ciągnika Farmtrac w tym prestiżowym konkursie, wcześniej 75-konny model Farmtrac 675 DT został uznany Maszyną Roku 2011.
 
Warto dodać, że była to już XIX edycja konkursu organizowanego przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy (Oddział w Warszawie) przy współpracy Redakcji „AGRO”, Targów Kielce, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych.
 
Uroczyste wręczenie tytułów i statuetek odbędzie się w dniu 8.03.2013 na targach AGROTECH w Kielcach. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Farmtrac i przyjrzenia się z bliska nagrodzonemu ciągnikowi.
Oprac. EG