Efektywna Firma 2014

Firma INTERMAG w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma znalazła się wśród przedsiębiorstw o najwyższej rentowności w Polsce i uzyskała tytuł Efektywna Firma 2014 w kategorii przemysł chemiczny.

INTERMAG to czołowy producent szerokiej palety agrochemikaliów dla rolnictwa i ogrodnictwa oraz preparatów stosowanych w profilaktyce zdrowotnej zwierząt hodowlanych. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań, które podnoszą efektywność produkcji roślinnej i zwierzęcej.

– Od 2006 r. magazyn przedsiębiorców "Europejska Firma" prowadzi badania sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce. Informacje do analiz dostarcza Instytutowi Nowoczesnego Biznesu Wywiadownia Handlowa InfoCredit, która zbiera dane z Krajowego Rejestru Sądowego. Dzięki temu pod uwagę brane są wiarygodne informacje finansowe. W tym roku Wywiadownia Handlowa InfoCredit wybrała przedsiębiorstwa, które w latach 2011−2013 miały każdego roku przynajmniej pół miliona zł przychodów, minimum 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału własnego była dodatnia – informuje Marta Rytel z Biura Prasowego INTERMAG
Spośród 28 918 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2014 uzyskało 190 firm przemysłu chemicznego.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności