DLG AgroFood organizatorem FERMY

Największe specjalistyczne targi wokół produkcji zwierzęcej: FERMA mają nowego organizatora – DLG AgroFood.

Targi o ugruntowanej pozycji z bogatą historią
Pierwszego sierpnia 2013 roku DLG International i DLG AgroFood dokonało zakupu projektu Targi Ferma, które od 2 lat odbywają się w Łodzi. Jest to wydarzenie o wieloletniej tradycji, których pomysłodawcą jest Pan Stanisław Brodziak.
FERMA to jedyna niszowa, specjalistyczna wystawa przeznaczona dla profesjonalistów chowu i hodowli zwierząt. Targi te powstały z połączenia funkcjonujących od 17 lat targów Ferma Bydła z targami Ferma Świń i Drobiu, które z kolei przez 14 lat gromadziły zwiedzających i firmy pod dachem Hali Arena w Poznaniu.
Połączenie imprez, zmiana formuły i przeniesienie projektu do centrum Polski było wynikiem udziału spółki DLG AgroFood, która jako partner strategiczny współorganizowała targi od roku 2011. Odtąd hodowcy i firmy mogą spotykać się w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce, w miejscu świetnie skomunikowanym i łatwo osiągalnym z każdego zakątka Polski.
FERMA w Łodzi
Ostatnia edycja „Fermy” zgromadziła 220 wystawców. Targi odwiedziło 25 000 hodowców i producentów bydła, świń oraz drobiu z całej Polski.
Targi te wyróżniają się bogatym programem fachowym konferencji naukowo-technicznej. Podczas ostatniej edycji odbyło się ponad 60 referatów i paneli dyskusyjnych łącznie z debatą z udziałem Ministra Rolnictwa. W roku 2014 planowane są dyskusje na temat aktualnych problemów nurtujących producentów bydła, świń i drobiu.
Nowy organizator, nowa jakość
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających, coraz większa liczba firm prezentuje urządzenia i maszyny rolnicze do zbioru i konserwacji zielonek. W 2014 organizator przygotowuje dla nich dodatkowe 1000 m2 powierzchni wystawienniczej. Kontynuując tradycję konkursów na targach Ferma przewidywane są atrakcyjne nagrody, w tym laptopy, tablety i w pełni opłacone wyjazdy na nr 1 na Świecie wystawę dla produkcji zwierzęcej – EuroTier do Hanoweru. 

DLG – Niemieckie Towarzystwo Rolnicze, niezależna politycznie i ekonomicznie organizacja o 129-letniej historii, zrzeszająca rolników z Niemiec i całej Europy, wraz ze swoją spółką-córką DLG AgroFood przejmują organizację imprezy targowej o ugruntowanej pozycji, z długą tradycją. Połączenie tych aspektów daje gwarancję rozwoju imprezy i stałego podnoszenia jej jakości.


Zapraszamy do współpracy partnerów medialnych i organizacje w celu uatrakcyjniania targów Ferma.

Następna edycja odbędzie się w Łodzi, Hali Atlas Arena w dniach 28.02-02.03.2014.
 
Więcej informacji pod adresem:
www.targiferma.com.pl
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności