Axial-Flow® 9230 nagrodzony

Axial-Flow® 9230 marki Case IH zdobywcą nagrody IMMA podczas Cereals Event w dniach 11 i 12 czerwca. Kombajn zdobył srebrny medal w kategorii maszyn do zbiorów!

Nową nagrodę międzynarodowych producentów maszyn (International Machinery Manufacturer’s Awards, IMMA) przyznaje się firmom, których maszyny stanowią szczególny przykład innowacji, wydajności i wartości dla klientów. 
 
Kombajn Axial-Flow® 9230 to maszyna z pojedynczym rotorem i systemem rozładunkowym o największej przepustowości i możliwości podwójnego sterowania. Przyznając nagrodę, sędziowie podkreślili zastosowanie innowacyjnej, regulowanej końcówki rury wyładowczej i „ślimakowego podajnika rozładunkowego o długości 10,4 m umożliwiającego przystosowanie do systemu kontroli ruchu maszyn o rzeczywistej szerokości 12 m.” Stanowi to uzupełnienie hedera tnącego modelu 9230 o szerokości 12 m/41 stóp – czyli najszerszego hedera obecnie dostępnego w Wielkiej Brytanii.
 
             Nagrody, których pomysłodawcą jest Cereals Event, przy współpracy z Agricultural Engineers’ Association, The Institution of Agricultural Engineers, The Royal Agricultural University i magazynem Farmers Weekly, wręczono podczas uroczystej ceremonii dnia 11 czerwca.
 
            Odbierając nagrodę, dyrektor ds. marketingu Case IH w Wlk. Brytanii i Irlandii, Charles Blessley, oświadczył: – Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasz kombajn Axial-Flow® z serii 230 otrzymał to zaszczytne wyróżnienie. Nagroda ta potwierdza pozycję marki Case IH wśród wiodących producentów najnowocześniejszych maszyn rolniczych i podkreśla nasze zaangażowanie w kwestie nowych technologii, wartości i skuteczności.

wrp.pl, CASE IH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności