fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościArbos w defensywie. Korbanek będzie sprzedawał ciągniki nowej marki

Arbos w defensywie. Korbanek będzie sprzedawał ciągniki nowej marki

2024 rok może być ostatnim, w którym polscy rolnicy będą mieli okazję kupić ciągniki Arbos. Jej miejsce sukcesywnie będzie zajmował produkt sygnowany niedostępną dotychczas w Europie marką.

Jak możemy dowiedzieć się z kanału Korbanek TV, w 2024 roku pojawią się w Polsce ciągniki Aupax. Będzie to nadal marka chińskiego producenta ciągników Foton Lovol.

– Mówiąc o tej nowej marce warto powiedzieć, że Aupax w Chinach to rodzaj bardzo szybkiego i silnego zwierzęcia, dlatego wybraliśmy tę nazwę jako nowy brand, który jest w Chinach bardzo znany. Dlatego postanowiliśmy promować tę markę na całym świecie i dlatego w niedalekiej przyszłości będziemy używać marki Aupax także dla rynków europejskich, także dla Polski. Przed połączeniem marki Lovol z Weichai też używaliśmy marki Aupax i dlatego uaktualniamy markę Arbos do marki Aupax – wyjaśniał Kevin Duan z koncernu Foton Lovol.

Duan dodał, że nadal będzie można zamawiać ciągniki marki Arbos, jednak od stycznia równolegle w ofercie pojawią się maszyny pod marką Aupax.

To jednak niejedyne zmiany w ofercie; teraz w modelach z serii P5000 zamiast silników Kohlera znajdziemy chińskie silniki Weichai o pojemności 4,6 l. Ciągniki z tymi motorami mają pojawić się w ofercie w przyszłym roku.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.