fbpx
Strona głównaTechnikaA może ciągnik od wojska? Czemu nie?

A może ciągnik od wojska? Czemu nie?

Agencja Mienia Wojskowego sukcesywnie pozbywa się starszego sprzętu ze swoich zasobów. Tym razem warszawski oddział AMW wystawił na sprzedaż trzy Ursusy C-360.

Przeglądając zdjęcia dostępnych na licytacji maszyn można powiedzieć, że są one w stanie ogólnym dobrym, choć do ideału im trochę brakuje. Pierwszą maszyną jest Ursus C-360 z roku 1986 o numerze fabrycznym 570966, którego cena wywoławcza został ustalona na 18 tys. zł.

Ciągnik kołowy URSUS C-360

Kolejną maszyną o numerze fabrycznym 650140 jest Ursus C-360 z roku 1989, który Agencja wystawiła również za 18 tys. zł.

Ciągnik kołowy URSUS C-360

Ostatnim ciągnikiem wystawionym na przetargu jest również Ursus C-360 o numerze fabrycznym 603655 z roku 1987, który został wystawiony także za 18 tys. zł. Jednakże w tym przypadku zaznaczono, że ciągnik nie posiada  listwy podnośnika, powietrza w kołach oraz drążka skrętu poprzecznego.

Ciągnik kołowy URSUS C-360 (brak listwy podnośnika, brak powietrza w kołach, brak drążka skrętu poprzecznego)

Dla zainteresowanych nadmienimy, że otwarcie ofert nastąpi w dniu 26.08.2022 r. o godz. 12:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie ul. Chełmżyńska 9.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.