fbpx
Strona głównaWiadomościWypadek pod Płockiem, kury na jezdni

Wypadek pod Płockiem, kury na jezdni

Dwie ciężarówki, z których jedna przewoziła żywy drób i samochód osobowy zderzyły się 26 lipca rano na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Świerczynek pod Płockiem.

Do zdarzenia doszło około godz. 5:30. Jak podaje serwis info112.pl z ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki marki Scania na łuku drogi podjął manewr wyprzedzenia, najprawdopodobniej motorowerzysty, a jadący z przeciwnego kierunku Saab, chcąc uniknąć zderzenia z ciężarówką, gwałtownie zjechał z drogi na pobocze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w naczepę Scanii, a następnie w prawidłowo jadący samochód ciężarowy marki Volvo.

Na szczęście w groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, efekt zdarzenia był jednak taki, że z jednej z ciężarówek wypadły na drogę przewożone w klatkach kury, z których część wyłapać później musieli strażacy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.