Trioliet światowym liderem eksportu

Firma Trioliet otrzymała tegoroczną nagrodę World Trade Center Twente Export Award podczas Międzynarodowego Business Forum w Hengelo w Holandii.

Producent maszyn do karmienia zwierząt gospodarskich eksportuje ok. 85% swoich maszyn do ponad 50 krajów, w tym Niemiec, Francji, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Chin i Japonii.

Ta nagroda to ogromne wyróżnienie i osiągnięcie w ciągle zmieniającym się międzynarodowym rynku eksportowym. To po prostu udowadnia nam, że jesteśmy na dobrej drodze. Jest tak wiele możliwości na całym świecie, a my musimy chwycić je obiema rękami. Nasi ludzie robią to każdego dnia – powiedział dumny Robert Liet, prezes Trioliet.

Nagroda WTC Twente Export Award jest przyznawana każdego roku firmie, która wyróżnia się w zakresie internacjonalizacji. Niezależne jury ocenia kandydatów na podstawie ich strategii eksportowej, innowacyjności, przedsiębiorczości, ambicji, wizji, wyników i wielu innych czynników.
Trioliet jest liderem rynku w dziedzinie technologii żywienia bydła. Ten rodzinny biznes posiada 32 regionalnych kierowników sprzedaży w różnych krajach, a także dużą liczbę importerów, którzy sprzedają maszyny Trioliet na całym świecie. Innowacje i rozwój to dwa kluczowe priorytety Trioliet. Firma posiada obecnie ponad 40 patentów na swoje produkty.

Renata Struzik, źródło: Trioliet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności