Timac Agro Polska zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska!

W lutym br. firma Timac Agro Polska bardzo serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych sadowników (i dodatkowo warzywników na TSW) do odwiedzenia swojego stoiska.

  • 5–6 lutego 2014 r. na XXIII Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego 2
  • 11–12 lutego 2014 r. na 57. Ogólnopolskiej Konferencji Ochrony Roślin Sadowniczych, w Centrum Kongresowym w Ossie k. Białej Rawskiej
  • 19–20 lutego 2014 r. na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW, w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14
Na stoisku Timac Agro Polska na każdej z tych imprez, obecni będą nasi doradcy, którzy z przyjemnością przybliżą Państwu nasze produkty przeznaczone do nawożenia upraw sadowniczych (a na TSW także warzywniczych) i odpowiedzą na wszystkie pytania z nimi związane. Można też będzie umówić wizytę naszego doradcy, który dojedzie do Państwa gospodarstwa w dogodnym terminie i pomoże w ułożeniu programu nawożenia na kolejny sezon wegetacyjny. Na stoisku można się będzie oczywiście zaopatrzyć w ulotki produktowe i nowe broszury technologiczne firmy Timac Agro Polska – Formuła Ekstra Jakości.
Na TSW można będzie wysłuchać także prelekcji naszych kolegów:
  • 19 lutego 2014, 15.30-16.00 "Odżywianie sadów z wykorzystaniem nawozów z dodatkiem substancji biostymulujących" – Zbigniew Marek, Timac Agro Polska
  • 20 lutego 2014, 12.00-12.00 "Odżywianie truskawki z wykorzystaniem nawozów z dodatkiem substancji biostymulujących" – Zbigniew Marek, Timac Agro Polska
  • 20 lutego 2014, 14.35-14.50 "Odżywianie warzyw gruntowych z wykorzystaniem nawozów z dodatkiem substancji biostymulujących" – Paweł Kocel, Timac Agro Polska.
Timac Agro Polska jest Patronem tegorocznej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW, a dodatkowo sponsorem nagród w loterii targowej dla uczestników. Oprócz tego firma zaprezentuje na TSW 2014 samochód Jeep Wrangler, który przypłynął niedawno ze Stanów Zjednoczonych, a jest główną nagrodą w tegorocznej loterii na nawozy płynne Timac Agro – „8 nawozów, wiele możliwości”. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://www.timacagro.pl/aktualnosci/nowosci/loteria-8-nawozow-wiele-mozliwosci/. 
 
Wszystkich zainteresowanych sadowników (i dodatkowo warzywników na TSW) serdecznie zapraszamy!
 
W styczniu mieliśmy już okazję spotkać się z sadownikami m.in. na: V Międzynarodowej Konferencji Nawożeniowej w Warce, X Międzynarodowych Targach Agrotechniki Sadowniczej – MTAS w Warszawie, X Konferencji Sadowniczej w Kraśniku. Wszystkim sadownikom, którzy odwiedzili nasze stoisko na tych imprezach, bardzo serdecznie dziękujemy!
 
Tiimac Agro jest światowym liderem w produkcji nawozów płynnych i granulowanych na bazie alg z efektem biostymulacji. Wśród najważniejszych produktów firmy w segmencie sadowniczym wymienić należy nawozy płynne z grupy Fertileader i Fertiactyl oraz nawozy granulowane z kompleksami Physio+ i N Pro.

(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności