SaMASZ na Agritechnica 2013

W dniach od 10 do 16 listopada 2013 r., podczas kolejnej edycji targów AGRITECHNICA, reprezentowane były wszystkie wiodące na świecie przedsiębiorstwa branży. Już po raz trzeci swoją ofertę zaprezentowała też firma SaMASZ.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się zarówno maszyny do zbioru zielonki z logo SaMASZ, jak też ekspozycja maszyn komunalnych, głównie pługów śnieżnych i kosiarek bijakowych.
W sumie prezentowanych było 20 maszyn, w tym wiele nowości. Wśród maszyn zielonkowych była to kosiarka dyskowa czołowa KDF 300 z przesuwem bocznym, kosiarka SAMBA z nową, lekką listwą LiteCUT dedykowana do pracy w mniejszych gospodarstwach i terenach górskich oraz zgrabiarka ciągniona, jednokaruzelowa UNO 410. Wśród maszyn komunalnych była to gama kosiarek bijakowych klasy lekkiej, średniej i ciężkiej PIKO, GRINO, KANGU, MAMUT oraz lekki pług serii UNI.
Wszystkie maszyny do zbioru zielonki przeszły facelifting, odświeżono głównie kolorystykę powłok lakierniczych i brezentów, co spotkało się z dobrym odbiorem wśród klientów.
Pracę polskich handlowców na stoisku wspierali bezpośrednio przedstawiciele naszych importerów z Niemiec (Saphir) i Austrii (Eibl&Wondrak).
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności