fbpx
Strona głównaFirmy i produktyPszenżyto ozime Corado ze złotym medalem

Pszenżyto ozime Corado ze złotym medalem

Pszenżyto ozime Corado HR Danko zdobyło złoty medal Polagra Premiery – Wybór Konsumentów przyznawany przez samych użytkowników odmiany.

Pszenżyto ozime Corado po wcześniejszym swoim sukcesie – zdobyciu złotego medalu Polagra Premiery 2022 teraz zostało nagrodzone przez rolników złotym medalem Polagra Premiery – Wybór Konsumentów.

Twórca odmiany Danko Hodowla Roślin podkreśla, że jest to niewątpliwie zasługa samej odmiany, jej walorów. Wysokiej plenności i zdrowotności oraz doskonałych parametrów jakościowych ziarna pozwalających na produkcję wysokiej jakości paszy dla zwierząt, co za tym idzie, uzyskanie oczekiwanego efektu ekonomicznego produkcji w gospodarstwie rolnym i podwyższenie jego konkurencyjności. Warto też wspomnieć o innowacyjności związanej z tą odmianą. Jest to pierwsze pszenżyto populacyjne sprzedawane w jednostkach siewnych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.