Produkcja biogazu w gospodarstwach ekologicznych – szkolenie

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu Produkcja biogazu w gospodarstwach ekologicznych. W okresie 13.10.2014-13.03.2015 wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w bezpłatnym internetowym szkoleniu.

Uczestnicy uzyskają najważniejsze informacje o technicznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektach produkcji biogazu w gospodarstwach ekologicznych. Szkolenie jest otwarte dla różnych uczestników: rolników prowadzących gospodarstwa ekologiczne i ich przedstawicieli, konsultantów w dziedzinie biogazu, stowarzyszeń, przedsiębiorstw produkujących zieloną energię i zainteresowanych konsumentów. Moduły szkoleniowe są elastyczne i pozwalają uczestnikom zalogować się w dowolnym czasie i korzystać zgodnie z ich zainteresowaniami i potrzebami bez żadnych zobowiązań. W każdym kraju zostanie zorganizowane webinarium (seminarium internetowe), z którego kursanci uzyskają informacje o projekcie. Uczestnicy niemogący wziąć udziału w webinarium otrzymają informacje e-mailem. Moduł szkoleniowy on-line będzie dostępny przez 5 miesięcy począwszy od 13 października 2014r. Kurs można rozpocząć w dowolnym terminie do 13 marca 2015 r. Na zakończenie kursu uczestnicy pragnący uzyskać certyfikat będą mogli zdać test. Webinarium i szkolenie są dostępne w 6 wersjach językowych.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.sustaingas.eu/trainings.html

AT za Sustaingas"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności