Polowa konferencja prasowa Bayer CropScience w Szamotułach

22 czerwca odbyła się kolejna już polowa konferencja prasowa zorganizowana przez Bayer CropScience. Podczas spotkania zaprezentowano stosowane na poletkach doświadczalnych programy ochronne oraz odmiany zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych dostępne w ofercie firmy.

Centrum Doradztwa Technicznego to miejsce, gdzie chcemy pokazać rolnikom w sposób praktyczny, jak działają nasze produkty. Ale, co najważniejsze, naszym celem nie jest pokazanie pięknych zielonych pól, a aspektów technicznych, z którymi rolnicy mogą spotykać się w swoich gospodarstwach – tłumaczyła, jednocześnie rozpoczynając konferencję Iwona Krych-Stec, dyrektor działu marketingu Bayer CropScience.

W tym roku na terenach należących do wielkopolskiego przedsiębiorstwa GAŁOPOL w miejscowości Gaj Mały (pow. szamotulski, woj. wielkopolskie), specjaliści z firmy Bayer przedstawili zarówno stosowany na miejscu program ochrony, jak i odmiany uprawianych na miejscu roślin. Jak podkreślił Piotr Choroszewski ekspert firmy Bayer, miejsce spotkania nie było przypadkowe: – Jest to gospodarstwo nowoczesne i zarazem specyficzne, ponieważ prowadzi uprawę w technologii uproszczonej (bezorkowej), co daje możliwość sprawdzenia naszych produktów w takich właśnie warunkach – tłumaczył.

Podczas polowej konferencji w Gaju Małym, przedstawiciele mediów oraz innych organizacji związanych z branżą rolniczą byli oprowadzani po poletkach doświadczalnych przez pracowników firmy Bayer CropScience, którzy udzielali wszelkich niezbędnych i fachowych informacji, prezentowali programy ochronne i odmiany zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz buraków cukrowych dostępne w ofercie firmy.

Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia. Dłuższą relację będą mogli Państwo przeczytać w najnowszym, lipcowym numerze “Wiadomości Rolniczych Polska”. Polecamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności