fbpx
Strona głównaSensacjeObsiane pole potraktowali jak tor motocrossowy. Odpowiedzą za zniszczone uprawy

Obsiane pole potraktowali jak tor motocrossowy. Odpowiedzą za zniszczone uprawy

Dwóch młodych mężczyzn, którzy jeździli motocyklami po obsianym polu, zatrzymali policjanci z Bielska – Białej.

Problem zgłosił dzielnicowym jeden z okolicznych rolników, informując, że po jego polu jeżdżą crossami dwaj motocykliści i niszczą zasiewy. Dodał, że taka sytuacja zdarza się nie pierwszy raz, trzej dzielnicowi natychmiast pojechali więc we wskazane miejsce. Zaskoczeni miłośnicy ryczących maszyn na widok policjantów próbowali jeszcze uciec, po chwili zostali jednak zatrzymani.

Jak się okazało, rozjeżdżanie obsianego pola nie było jedynym powodem do nałożenia na nich kary. 23- i 20-latek nie mieli bowiem uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, a jak ustalili mundurowi, jednoślady nie były dopuszczone do ruchu. Policjanci poszukują obecnie innych pokrzywdzonych, których pola zostały zniszczone, a ujęci przez nich mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]