Nowa Valtra serii S – 4 generacji

Nowa, czwarta generacja ciągników Valtra serii S to nie tylko nowa stylistyka, to nowe rozwiązania technologiczne pozwalające na dalsze zwiększenie mocy i wydajności. Niezawodne ciągniki Valtra serii S przeszły kolejna modernizację. Obejrzeć je można będzie podczas wrześniowego AGROSHOW w Bednarach.

Ciągniki serii S są napędzane silnikiem AGCO Power o pojemności 8,4 litra, który spełnia wymagania normy emisji spalin Stopnia IV (Final Tier 4/Stage IV). Nowe modele serii S są wyposażone w najnowocześniejsze przekładnie i silniki, które poradzą sobie z każdym trudnym zadaniem. Przekładnia bezstopniowa AGCO (AVT) to niezawodny mechanizm płynnie sterowany z poziomu podłokietnika Valtra ARM. Nowe ciągniki Valtra serii S mogą być wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania i systemy, takie jak układ nawigacji AutoGuide 3000 czy system telemetrii Agcommand. Układ U-Pilot drugiej generacji do automatycznego sterowania na uwrociach i zgodność z systemem Isobus należą do wyposażenia standardowego. W celu polepszenia komfortu pracy operatora ciągnik został wyposażony w kabinę AUTOCOMFORT w standardzie podnosząca ergonomię i wydajność pracy operatora oraz w fotel Valtra Evolution będący również standardowym wyposażeniem.

Absolutną niezawodność ciągników marki Valtra gwarantuje serwis techniczny oferowany przez rozbudowaną sieć dealerów: szybka dostawa części zamiennych, wykwalifikowany personel, a nawet zdalne monitorowanie stanu ciągnika za pośrednictwem systemu AgCommand. Dzięki wsparciu firmy macierzystej AGCO, AGCO Parts, AGCO Academy, AGCO Finance oraz zaangażowaniu dealerów Valtra, wszystkie ciągniki serii S pracują codziennie bez zakłóceń, nawet w najtrudniejszych warunkach.

(mat)
         
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności