Nie czekaj na DemoTour Kubota

Firma Kubota wprowadziła program maszyn demo – „Zobacz, poczuj, dotknij”. Dzięki niemu kupujący będą mogli u Dilera przetestować ciągnik Kubota. Każdy, kto zechce na samodzielnie moc japońskich maszyn, teraz będzie mógł to zrobić w każdej chwili, nie oddalając się zanadto od domu.

Program „Zobacz, poczuj, dotknij” został skierowany do osób chcących kupić maszynę oszczędną i wytrzymałą. Zainteresowani mogą przekonać się osobiście, jak ciągnik Kubota wygląda z bliska oraz jak może ich wesprzeć w codziennej pracy w gospodarstwie. W całym kraju Dilerzy dysponują już kilkudziesięcioma maszynami demonstracyjnymi marki Kubota. Oznacza to, że w każdym województwie znajduje się testowy ciągnik Kubota. Wystarczy zadzwonić do Dilera w swoim regionie i umówić się na wypróbowanie możliwości, jakie oferują traktory japońskiej firmy Kubota. Testowe ciągniki to głównie maszyny Kubota z serii GX, M oraz L.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Chcemy dać rolnikom szansę przetestowania ciągnika Kubota w dogodnym dla nich terminie i miejscu, a nie tylko w trakcie pokazów  DemoTour – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający marki Kubota w Polsce.
Każdy ciągnik testowy weźmie udział w co najmniej 10 pokazach w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Bez wątpienia będzie zatem wiele okazji do sprawdzenia możliwości technicznych tych renomowanych japońskich ciągników. Testy ruszają na wiosnę. Dla każdego rolnika zainteresowanego zakupem ciągnika rolniczego Kubota będzie to okazja do sprawdzenia na żywo maszyny podczas pracy. Już dzisiaj zapraszamy do skontaktowania się z najbliższym Dilerem marki Kubota w celu zapoznania się z kompleksową ofertą ciągników, dostępnych teraz w nowych, niższych cenach.
AdAgri
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności