Na sucho i mokro

K 3000 Cut-n-Break

Przełom sezonu letnio-jesiennego to czas natężonej ilości przeprowadzanych remontów. Dotyczy to nie tylko budowniczych dróg, murarzy, ale także ekip zajmujących się zawodowo pracami związanymi z tzw. „rozbiórką” budynków. Specyficzne konstrukcje, grube betony, rury nie raz przysparzają fachowcom trudności, to nie problem dla przecinarek firmy Husqvarna Construction, które zostały technologicznie przystosowane do pracy w każdych warunkach.

Coraz to nowsze trendy architektoniczne, wymyślne kształty, specyficzne konstrukcje wymagają od ekip budowlanych zastosowania takiego sprzętu, który sprawnie przystosuje się do nich. Nie tylko trendy architektoniczne, ale także trendy technologiczne wpływają na zastosowanie jakościowo wysokiej klasy urządzeń. „Wszelkie prace budowlane począwszy od cięcia ścian, rur, stali prętów a także wycinania otworów na drzwi i okna powinny być wykonane za pomocą przecinarek zarówno z zastosowaniem ogólnym oraz specjalistycznym. Przy tych cechach istotne jest, aby zapewniały one najwyższy komfort pracy osobom używającym sprzęt, zapewniały najwyższą jakość wykonania oraz najoptymalniejsza oszczędność”- mówi Dawid Trukszyn, Country Manager w firmie Husqvarna Construction Poland.

Jakie modele przecinarek wybrać do tak ekstremalnych warunków?

Modele K3000 Wet, K30000 Vac, K3000 Cut-n-Brake łączy zastosowanie unikatowych, systemowych rozwiązań mających wpływ na jakość wykonywanej pracy, niezawodność oraz nisko kosztową eksploatacje. Zastosowane elektronicznego rozwiązania Elgard™ zapewnia ochronę przed przeciążeniem poprzez zmianę prędkości obrotów silnika, tym samym informując o możliwości nadmiernego wykorzystania urządenia. Gratką dla profesjonalistów jest Electronic SoftStart™ – system umożliwiający rozruch przy zwykłych bezpiecznikach zwłokowych.

Husqvarna K 3000 Wet

Praca wewnątrz budynku, ale także pod gołym niebem to nie problem dla przecinarki Husqvarna K3000 Wet. W modelu tym zastosowano instalację stałego przepływu wody, który zapobiega pyleniu bez gromadzenia nadmiaru na materiale. Dzięki specjalnie wbudowanemu regulatorowi istnieje możliwość kontrolowania stałego przepływu wody, dbając o stały jej przepływ do tarczy. Sama dbałość o tarcze nie wystarczy do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całości urządzenia. Dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowników przecinarek, zarówno profesjonalistów jak i amatorów obroty „do użytkownika” gwarantują, że tarcze wszystkich naszych przecinarek elektrycznych obracają się do przodu, skutecznie tnąc materiał i minimalizując ryzyko zakleszczenia się tarczy i odbicia. Wygodnie ukształtowany tylny uchwyt ułatwia pracę.

Husqvarna K 3000 Vac

Niektóre skomplikowane prace budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu, który profesjonalnie zaradzi wszelkim wymaganiom. Działania podejmowane w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie panują utrudnione warunki wymiany powietrza potrzebuje zastosowania takich urządzeń, które poradzą sobie z takim wyzwaniem. Najskuteczniejszym modelem i do takich specjalnych zadań jest przecinarka Husqvarna K3000 Vac. Pracując w takich warunkach, duże udogodnienie stanowi szybkozłącze, które umożliwia łatwe przełączenie się z tradycyjnego cięcia na pracę z separatorem pyłu. Układ tłumienia drgań – Mniejsza ilość drgań na uchwycie przecinarki to większy komfort i dłuższy czas pracy.

Husqvarna K 3000 Cut-n-Break

Plac budowy to często plac wyzwań.  Wycinanie otworów na drzwi, okna, cięcie betonu to zadanie dla przecinarki Husqvarna Model K 3000 Cut-n-Break Technologia Cut-n-Break to najlepszy wybór, gdy konieczne jest głębokie cięcie przy niskim koszcie narzędzi i konserwacji. Model K 3000 Cut-n-Break umożliwia cięcie na głębokość aż 400 mm z jednej strony. Sprawdza się w cięciu typu „flush cutting” blisko ścian i posadzek, jak również przy mniejszych pracach, takich jak wycinanie otworów okiennych, gdy trzeba unikać zachodzenia na siebie cięć w narożach. Dzięki wyjątkowej technologii Cut-n-Break można stopniowo przecinać materiał przy niskim koszcie narzędzi. Wydłużony korpus i dwie tarcze tnące umożliwiają cięcie na głębokość nawet 400 mm. Wygodnie ukształtowany tylny uchwyt ułatwia pracę.

Źródło: Husqvarna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności