Marka Kubota znów powiększyła grono swoich Dealerów

W czerwcu marka Kubota ogłosiła powiększenie grona swoich Dealerów. W lipcu na pomarańczowej mapie Polski pojawił się kolejny punkt – firma P.H.U. GAMA z Podlasia. Na placu w Wysokim Mazowieckim japońskie ciągniki, w tym maszyna pokazowa, już czekają na klientów.

Firma P.H.U. GAMA istnieje od 1992 roku. Początkowo, funkcjonując pod nazwą Elektromechanika Chłodnicza, zajmowała się dystrybucją i serwisem schładzalników mleka. Wraz z rozwojem firmy zmieniła się jej nazwa, a oferta została znacznie poszerzona. Obecnie odwiedzając jej siedzibę, każdy rolnik może w pełni wyposażyć swoje gospodarstwo. Na stanie znajdują się bowiem zarówno maszyny rolnicze nowe i używane, jak i części zamienne oraz wyposażenia obór. 
O tym, że firma posiada duże doświadczona w rolnictwie, świadczy nie tylko fakt, że przez ostatnie kilka lat z powodzeniem sprzedawała traktory. Od lat sama jest bowiem producentem cenionych maszyn rolniczych (paszowozów i maszyn zielonkowych) pod marką Euromilk. P.H.U. GAMA to specjalista w dziedzinie maszyn i technologii dla bydła mlecznego. 
W ostatnim czasie rozpoczęła współpracę z firmą Kubota. Oficjalny debiut jako Dealera miał już miejsce – najpierw za sprawą prezentacji polowej ciągników Kubota wraz z urządzeniami Euromilk w miejscowości Mystki-Rzym, a ostatnio na XX Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Kolejna wspólna prezentacja będzie miała miejsce na targach AGRO SHOW we wrześniu.  
Jak mówi Pan Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający marki Kubota w Polsce – marka Kubota szukała nowego, prężnego partnera handlowego w województwie Podlaskim, natomiast firma PHU Gama widziała potrzebę poszerzenia swojej oferty o ciągniki świetnie łączące doskonałą jakość z atrakcyjną ceną. Wybór padł na markę Kubota, której oferta – po tegorocznych obniżkach cen – znalazła już uznanie u wielu nabywców.
Zapraszamy do skontaktowania się z Dealerem już dziś, zapoznania się z ofertą ciągników Kubota i ustalenia terminów pokazów maszyn.
Źródło: AdAgri