Las i My

W dniach 11 i 12 października w Szepietowie odbędą się II Targi Leśne. Targi Leśne „Las i My”, to jedyne tak wielkie przedsięwzięcie w Polsce północno-wschodniej. Impreza ma charakter wystawienniczy – wystawcy to główni producenci i użytkownicy sprzętu wykorzystywanego w sektorze leśnym i drzewnym.

Czekają na Państwa pokazy działania sprzętów i maszyn. Zostanie przeprowadzony wśród wystawców konkurs na Hit Targów. Wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie Otwarte Forum Dyskusyjne pt.:"Organizacja nadzoru nad lasami niepaństwowymi" z udziałem właścicieli i zarządców lasów niepaństwowych, ekspertów, naukowców i leśników.

Nadleśnictwa z obszaru RDLP w Białymstoku przygotują stoiska edukacyjne z licznymi konkursami oraz z pokazem wabienia zwierzyny łownej, występów sygnalistów myśliwskich, pokazu bezpiecznego użycia pilarki, udzielania pierwszej pomocy i wielu innych. Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Las i My”.

AT za organizatorami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności