fbpx
Strona głównaWiadomościKOWR zaprasza - Szkolenia OZE

KOWR zaprasza – Szkolenia OZE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza wszystkich rolników, mieszkańców wsi oraz przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej na bezpłatne szkolenia poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Szkolenia odbędą się w każdym województwie.

Ich tematyka dotyczyła będzie miedzy innymi uwarunkowań i kosztów pozyskania energii z OZE, praktycznych doświadczeń z eksploatacji OZE czy wsparcia inwestycji z zakresu OZE.

Jak zapowiada KOWR wśród prelegentów będą miedzy innymi użytkownicy poszczególnych rodzajów instalacji OZE, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urzędu Regulacji Energetyki, Banku Ochrony Środowiska S.A. oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nie zabraknie również czasu na rzeczową i ekspercką dyskusję, w tym omówienie zagadnień problemowych poruszanych podczas spotkania.

Nabór uczestników szkolenia prowadzony jest w Oddziałach Terenowych KOWR.

Źródło: KOWR

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.