fbpx
Strona głównaFirmy i produktyJak połączyć nawożenie z ekoschematem i jaką przyjąć strategię nawożenia ozimin?

Jak połączyć nawożenie z ekoschematem i jaką przyjąć strategię nawożenia ozimin?

Co się zmienia, jak wygląda aktualizacja programu azotanowego, jak połączyć nawożenie z ekoschematem i jaką przyjąć strategię nawożenia ozimin? Odpowiedzi na te i inne pytania padną w czwartek 02.03.2023r. o godz. 12:00 podczas webinarium pt. “Nawożenie w ekoschematach – w zgodzie z Nową Wspólną Polityką Rolną”

Zapraszamy na spotkanie online, w którym Monika Zabrzeńska-Chaterera, naczelnik Wydziału Nawożenia, MRiRW Warszawa wyjaśni, jakich aktualizacji wymaga program azotowy wobec Planu Strategicznego Nowej Wspólnej Polityki Rolnej (WPR). Ewa Szymborska, główny specjalista Wydziału Płatności Podstawowych oraz Ekoschematów Departamentu Płatności Bezpośrednich wskaże o czym musimy pamiętać, jeśli chcemy skorzystać z ekoschematów wspierających nawożenie.

Specjaliści z firmy Yara Poland podpowiedzą, jak zbilansować nawożenie ozimin, aby uzyskać optymalny plon i jaką strategię nawożenia przyjąć w bieżącym sezonie, aby była zgodna z Nową WPR.

Spotkanie będzie okazją do zadania pytań i dyskusji.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

Dla Uczestników przygotowaliśmy quiz wiedzy z nagrodami!!

Chcesz otrzymać powiadomienie tuż przed rozpoczęciem webinarium? Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1413718869396246

TEMATYKA:

  • Aktualizacja programu azotanowego – co się zmieniło? (Monika Zabrzeńska-Chaterera, naczelnik Wydziału Nawożenia w Departamencie Hodowli i Ochrony Roślin, MRiRW)
  • Ekoschematy wspierające nawożenie – które i o czym musimy pamiętać? (Ewa Szymborska, główny specjalista Wydziału Płatności Podstawowych oraz Ekoschematów Departamentu Płatności Bezpośrednich, MRiRW)
  • Bilansowanie nawożenia ozimin – jakie składniki należy dostarczyć plantacjom rzepaku i zbóż w odniesieniu do aktualnego stanu roślin w różnych regionach kraju (Barbara Amroży, Chief Agronomist Poland Yara Poland)
  • Strategie nawożenia ozimin zgodnie z nową WPR – pierwsze i kolejne dawki nawozów (Barbara Amroży, Chief Agronomist Poland Yara Poland)

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.