Horti-Tech – zapraszamy do rejestracji na targi

Już wkrótce (18-19 listopada) w Kielcach odbędą się Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych – Horti-Tech – wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, którego celem jest, m.in. konsolidacja branży sadowniczo-warzywniczej w Polsce.

Będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z bogatą ofertą ze strony producentów i dystrybutorów środków ochrony, nawozów oraz maszyn, urządzeń i innych produktów przydatnych w ogrodnictwie.

Serdecznie zapraszamy już dziś do wzięcia udziału zarówno w targach, jak i Konferencji Sadowniczo-Warzywniczej oraz 9. Konferencji Odmianowej w dniach 18-19 listopada 2016 r. na terenie Targów Kielce.

Dla osób, które się zarejestrują, zarówno udział w konferencjach, jak i wstęp na teren targów są bezpłatne. Dlatego zachęcamy do zarejestrowania się: poprzez stronę www.horti-tech.pl (Rejestracja zwiedzających) lub na miejscu, w terminalach wejściowych (dotyczy to również osób posiadających zaproszenia).

Podczas Targów Horti-Tech czynne będą dwa terminale wejściowe: Terminal Wschodni, od ul. Zakładowej i Terminal Zachodni, od ul. Wystawowej; przy Terminalu Zachodnim znajduje się parking wielopoziomowy.

Ekspozycja odbywa się w hali E, natomiast sala konferencyjna znajduje się w hali F.

horti-tech_mapka_dojazdowa
Horti Tech – mapa dojazdowa

Godziny otwarcia targów:
18.11- 9.00–17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.00)
19.11. – 9.00–16.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 15.00).

Więcej informacji: www.horti-tech.pl