Fakty o AGROMEK 2012

Największa wystawa rolnicza w Europie Północnej AGROMEK 2012 startuje 27 listopada w MCH Messecenter Herning, Dania.

Organizatorzy zapowiadają udział ponad 500 wystawców w 13 pawilonach obejmujących takie działy rolnictwa, jak:
– Ciągniki i maszyny pracy w terenie
– Mechanizacja pomieszczeniach inwentarskich
– Magazynowanie ziarna, składowania, itp.
– Podwykonawcy – jezdnie, ścieżki i parki
– Energia
– Doradcy/konsultanci

Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie 237 nowości, wśród których 91 produktów posiada dwie i trzy gwiazdki, co jest nowym rekordem wystawy AGROMEK. Jak zawsze odbędzie się prezentacja bydła mlecznego i bydła mięsnego. W programie przewidziano również jazdy testowe ciągników oraz samojezdnych opryskiwaczy polowych.
AgroMatch Manure – poznaj nowych partnerów biznesowych
W ścisłej współpracy z Agro Business Park i wieloma partnerami, AGROMEK zorganizuje platformę AgroMatch Manure, czyli możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. platforma jest skierowana do przedsiębiorstw, przedsiębiorców, firm, twórców technologii, naukowców i uczelni z całego świata – a udział jest bezpłatny.
Organizatorzy oferują także możliwość zwiedzania wystawy z przewodnikiem, gdzie podczas każdej tematycznej wycieczki będzie można odwiedzić wybrane stoiska i zapoznać się z szeroką ofertą wystawców. Program takich wycieczek jest stale aktualizowany na stronie Agromek.dk, na której można też zarejestrować się i zgłosić swój udział w wybranym przedsięwzieciu.
We wtorek, 27 listopada 2012 r. (od 18:00-23:00) organizatorzy zapraszają wszystkich wystawców i zwiedzających na inauguracyjne przyjęcie otwarcia wystawy. Udział w kolacji jest bezpłatny.
AGROMEK odbędzie się w okresie od 27 listopada do 30 listopada (włącznie). Wystawa będzie czynna we wtorek, czwartek i piątek od 09.00 do 17.00 oraz w środę od 9.00 do 20.00.
Szczegółowe informacje na www.agromek.dk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności