fbpx

Efektywne sposoby na ograniczenie strat azotu w produkcji roślinnej – zaproszenie na webinarium

WSPÓŁPRACA PŁATNA

Przed nowym sezonem wegetacyjnym po raz kolejny zastanawiamy się czy faktycznie można ograniczyć nawożenie azotowe bez utraty jakości i wielkości zebranych plonów zbóż, rzepaku, kukurydzy czy buraków cukrowych.

O tym jakie rozwiązania możemy obecnie wykorzystać opowiemy wspólnie z zaproszonymi ekspertami podczas webinarium nt.:

Efektywne sposoby na ograniczenie strat azotu w produkcji roślinnej”, które odbędzie się 29 lutego (czwartek) o godz. 17:00.

O tym jak racjonalnie gospodarować azotem w gospodarstwie i co można zrobić by obniżyć koszty ponoszone na nawożenie azotowe opowie nam dr. hab. Marzena. S. Brodowska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Nasz ekspert wykaże jak w prosty sposób z jednej strony ograniczyć straty azotu, między innymi poprzez zwiększenie wydajności płynnych nawozów mocznikowych oraz nawozów naturalnych, a z drugiej jak wydłużyć okres dostępności azotu dla roślin i zwiększyć jego przyswajalność w krytycznych fazach rozwoju roślin.

Webinarium będzie także okazją do zapoznania się z nowymi produktami z portfolio firmy BASF. Preparat Limus® Perform, czyli co zrobić, aby RSM był bardziej efektywny – zaprezentuje Krzysztof Konieczka, a dr. Paweł Kazikowski opowie jak uzyskać więcej azotu z nawozów naturalnych z wykorzystaniem technologii Vizura®.

Dla aktywnych uczestników webinarium przygotowaliśmy quiz z cennymi nagrodami ufundowanymi przez firmę BASF. Do wygrania 5 5 litrowych opakowań preparatu Limus® Perform, a także gadżety firmowe.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:
– w czwartek, 29 lutego, o godzinie 16:55 kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/efektywne-sposoby-na-ograniczenie-strat-azotu-w-produkcji-roslinnej
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu oraz smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.

Chcesz otrzymać powiadomienie o tym webinarium? Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1017504236677104/

Webinarium BASF - infografika - opryskiwacz i ciągnik z wozem asenizacyjnym

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×KZPRiRB podcasty - baner