fbpx
Strona głównaFirmy i produktyDokuczliwym zapachom w hodowli mówimy STOP

Dokuczliwym zapachom w hodowli mówimy STOP

Z hodowlą trzody chlewnej, bydła mięsnego i mlecznego oraz wszystkich gatunków drobiu wiąże się nieprzyjemny zapach, który jest dokuczliwy zarówno dla właścicieli ferm, jak i pracowników oraz okolicznych mieszkańców.

W walce z emisją dokuczliwych zapachów i fetorów skutecznie pomoże Państwu preparat mikrobiologiczny Farm System Power+, który z całą pewnością poprawi jakość pracy i życia. Preparat redukuje emisję siarkowodoru do 90 proc., a poziom amoniaku do 70 proc.

Preparat Farm System Power+ (FSP) hamuje rozwój patogenów, mikroorganizmów i form przetrwaniowych owadów i endo pasożytów, poprawia warunki sanitarne w budynkach inwentarskich oraz poprawia parametry gnojowicy (higienizacja, zwiększona wartość nawozowa). Co więcej, stosowanie preparatu ogranicza ilość upadków zwierząt,  zmniejsza ilość zachorowań trzody chlewnej, bydła i drobiu, a także zmniejsza stresogenność zwierząt. A co najważniejsze preparat jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Preparat FSP składa się ze starannie dobranych, niepatogennych szczepów bakterii zdolnych do silnego namnażania. Układ bakterii w preparacie stanowi swoisty łańcuch troficzny co powoduje, że jest w stanie działać nawet w bardzo niekorzystnych warunkach.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania: tel. +48 534 340 240, e-mail: premiumbakt@allseasons-ibs.pl

Więcej informacji na temat preparatu znajdą Państwo również na stronie: http://www.allseasons-ibs.pl/preparat/

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.