Czas na kolonie

Krajowa Rada Izb Rolniczych, podobnie jak w latach poprzednich, organizuje kolonie letnie oraz półkolonie letnie z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież w wieku do 16 roku życia, których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii oraz półkolonii.
Turnus wypoczynkowy w ramach kolonii trwa 14 dni, podczas którego dzieci mają zapewnione zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, transport, opiekę wykwalifikowanej kadry, program kulturalno-oświatowy oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
Turnus wypoczynkowy półkolonii trwa 10 dni, w ramach którego dzieci mają zapewnione miejsce, w którym odbywają się zajęcia w ramach półkolonii, wyżywienie, transport (w miejscu, gdzie będzie realizowany program), ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, program kulturalno – oświatowym oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
Źródło: KRIR
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności