fbpx

Zwycięzcy turnieju edycji Basf Procam Cup 2022 na meczu Polska-Holandia

Bilety na mecz polskiej reprezentacji podczas spotkania z Holandią na Stadionie Narodowym w Warszawie były główną nagrodą w ramach tegorocznej edycji Basf Procam Cup 2022. Wygrała je drużyna GKS Wikielec z gminy Iława.

22 września br. młodzi piłkarze z Iławy doświadczyli niezapomnianych przeżyć, spełniali marzenia, a atmosfera meczu i kibicowania swoim ulubionym piłkarzom, na długo pozostanie wraz z nimi.

Samasz loteria - baner

To już VI edycja turnieju współorganizowanego wspólnie przez Procam i Basf. Należy nadmienić, iż edycji Basf Procam Cup to największy w kraju turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z programem PZPN „Piłka dla wszystkich”. W tegorocznych finałach turnieju wzięło udział osiem najlepszych drużyn z całej Polski – zwycięzcy majowych i czerwcowych zmagań regionalnych.

Zainteresowanie turniejem edycji Basf Procam Cup 2022 było rekordowe. Zgłosiło się 118 drużyn z całej Polski, w 2021 roku zgłoszeń tych było ponad połowę mniej.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.