Zmiana nazwy w Grupie Azoty

Z dniem 11 stycznia 2013 r. do Krajowego Rejestru Sądowego w Opolu została wpisana nowa nazwa Zakładów Azotowych z Kędzierzyna-Koźla. Obecna nazwa brzmi Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn Spółka Akcyjna. Spółka może również używać skrótu: „Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.”,a dla celów handlowych i marketingowych może używać znaku słowno-graficznego „Grupa Azoty ZAK S.A.” lub „Grupa Azoty”.

Dokonanie zmian w Statucie Spółki związane jest z realizowanym procesem rebrandingu w Grupie Azoty. Działanie to pozwoli na zachowanie w nazwie tożsamości identyfikującej siedzibę spółki, jej tradycję i korzenie, skoreluje nazwę spółki z jej logotypem oraz dostosuje nazwę spółki do nazw pozostałych wiodących spółek w Grupie.
 
Wracając do poprzedniej nazwy zachowujemy najwyższe standardy jakości biznesowej, produkcyjnej i handlowej.
 
Liczymy, że współpraca między nami zapisywać się będzie pod znakiem dalszych obopólnych sukcesów.
 
We wszystkich pismach kierowanych do spółki, jak również na notach księgowych, rachunkach i fakturach prosimy o uwzględnienie nowej nazwy. Wszystkie pozostałe dane teleadresowe pozostają bez zmian.
 
Alicja Górska
Kierownik Biura Relacji Inwestorskich i PR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności