fbpx
Strona głównaSensacjeWypadek podczas prac na polu. Siewnik wciągnął rękę

Wypadek podczas prac na polu. Siewnik wciągnął rękę

Urazem ręki młodej kobiety zakończył się siew zboża na jednym z pól pod wielkopolskim Rawiczem. Zdarzenie miało miejsce 18 listopada po południu.

Strażacy bardzo szybko dotarli na miejsce i okazało się, że na teren jednej z działających w Rawiczu firm ciągnikiem rolniczym z podczepionym siewnikiem po pomoc przyjechał rolnik, wcześniej obsiewający pole.

Na maszynie znajdowała się unieruchomiona młoda kobieta, z ręką wkręconą w jeden z podzespołów siewnika. Pracownikiem firmy, który wezwał na pmoc służby, okazał się być strażak-ochotnik z gminy Pakosław, który poprzez odcięcie pręta uwolnił poszkodowaną.

Strażacy z KP PSP w Rawiczu udzielili mieszkance gminy Rawicz pierwszej pomocy polegającej m.in. na unieruchomieniu ręki, a po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego, przy pomocy sprzętu tnącego skrócili pręt, wokół którego była zawinięta dłoń kobiety.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.