Wsparcie finansowe na systemy jakości

Nabór wniosków o wsparcie finansowe na przystępowanie do systemów jakości wystartował. Dokumenty będzie można składać już od początku grudnia przez niemal dwa miesiące.

Rozpoczyna się nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Dokumenty będzie można składać dopiero od 1. grudnia br. do 29.stycznia 2016 roku osobiście, przez upoważnioną osobę lub przesyłką rejestrowaną do dyrektora oddziału terenowego Agencji Rynku Rolnego.
Pomoc będzie przyznawana rolnikom aktywnym zawodowo, którzy wytwarzają produkty przeznaczone, bezpośrednio lub po przetworzeniu, do spożycia przez ludzi, w ramach unijnych lub krajowych systemów jakości.

Taka pomoc ma na celu wsparcie rolników przystępujących do unijnych lub krajowych systemów jakości i będzie udzielana jako roczna płatność motywująca, przez kolejne 3 lata.
Formularze wniosku o przyznanie pomocy oraz wniosku o płatność, wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz dodatkowe informacje dotyczące możliwości skorzystania ze wsparcia w ramach tego poddziałania, zamieszczone zostały na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego (www.arr.gov.pl).

Renata Struzik, źródło: MRiRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności