VETMEDICA zaprasza do Łodzi

W dniach 9-10 maja br., w Łodzi odbędą się V Targi Medycyny Weterynaryjnej VETMEDICA. Impreza to forum edukacji i wiedzy o nowoczesnych produktach i metodach leczenia w weterynarii. N

Dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu producentów i dystrybutorów leków oraz urządzeń i materiałów stosowanych w medycynie weterynaryjnej z kadrą naukową, pracownikami służb nadzoru, lekarzami praktykami oraz studentami, targi dają sposobność wymiany opinii oraz prezentacji osiągnięć z zakresu współczesnych wyzwań naukowych, technologicznych oraz rozwiązań praktycznych stosowanych w medycynie weterynaryjnej.

Prawie 40 wystawców zaprezentuje najnowocześniejsze osiągnięcia z dziedziny profilaktyki, diagnozowania, karmienia i leczenia małych i dużych zwierząt. Będą to m.in.: farmaceutyki (leki, szczepionki), diagnostyka (USG, RTG, analizatory), laboratoria weterynaryjne, narzędzia weterynaryjne, chirurgia weterynaryjna, preparaty do żywienia, witaminy oraz wydawnictwa specjalistyczne.

Równolegle z targami odbędą się Warsztaty Medycyny Weterynaryjnej z zakresu behawioryzmu i dobrostanu zwierząt, w tym zaklinanie koni”, rehabilitacji małych zwierząt (pokazy masażu leczniczego psów, hydromasażu i magnetoterapii), chorób przewodu pokarmowego małych zwierząt, chorób zwierząt towarzyszących, problematyki rozrodu koni oraz zastosowania sprzętu USG i RTG w diagnostyce koni (plenerowe pokazy badań i diagnostyki koni).

Informacje organizacyjne:
Miejsce targów: Hala Expo pawilon nr 2 przy ulicy Stefanowskiego 30 w Łodzi
Godziny zwiedzania:
– 09.05. (sobota) – w godz. 10.00 – 17.00
– 10.05. (niedziela) – w godz. 10.00 – 16.00
Organiztor:
INTERSERVIS Sp. z o.o.
Łódź, ul. Stefanowskiego 24
Tel: 042 637 12 15, 637 27 58, 637 13 59
www.vetmedica.com.pl, e:mail biuro@interservis.pl

E.G./WRP
za Interservis