fbpx

Spotkanie z WRP

W dniu 8 lutego br. w pałacu w Runowie Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie) odbyło się spotkanie zorganizowane przez wydawnictwo Wiadomości Rolnicze Polska.

Zespół WRP przybliżył gościom swoją historię i dotychczasową działalność, a także przedstawił plany na najbliższą przyszłość. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wiodących firm w branży rolniczej oraz pracownicy naukowi, współpracujący z wydawnictwem.

Spotkanie było podzielone na dwie części. Pierwszą, oficjalną, była specjalna konferencja połączona z prezentacją wydawnictwa. Tą część rozpoczęła Anna Arabska, dyrektor WRP. – Początki działalności wydawnictwa były bardzo trudne. Odnalezienie się na tak rozbudowanym rynku prasowym, wymagało od nas wielkiego zaangażowania, a od państwa wiary w ten projekt. Za tą wiarę dziś pragnę wszystkim państwu podziękować – powiedziała A. Arabska.


Podczas prezentacji działalności wydawnictwa, red. naczelny Wiadomości Rolnicze Polska, Daniel Alankiewicz, przybliżył gościom strukturę organizacyjną gazety, jej strategię, zawartość, a także to, co nowego pojawi się na łamach WRP w najbliższym czasie. Zebrani goście mogli też usłyszeć o pracy nad uszczelnieniem dystrybucji gazety i nowych planach związanych z działalnością WRP, które pozwolą umocnić pozycję wydawnictwa na rynku. Podczas prezentacji goście zapoznali się także z planowanymi inwestycjami w kierunku rozbudowy portalu internetowego www.wrp.pl, – które przedstawił red. naczelny wrp.pl – Marcin Simiński.


Tuż po konferencji rozpoczęła się część nieoficjalna spotkania, czyli Biesiada Szlachecka”, połączona z balem kostiumowym w strojach XV-wiecznej szlachty. Przy dobrej muzyce goście oraz zespół WRP bawili się do wczesnych godzin porannych.

Informacja własna

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.