Spotkanie z WRP

W dniu 8 lutego br. w pałacu w Runowie Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie) odbyło się spotkanie zorganizowane przez wydawnictwo Wiadomości Rolnicze Polska.

Zespół WRP przybliżył gościom swoją historię i dotychczasową działalność, a także przedstawił plany na najbliższą przyszłość. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wiodących firm w branży rolniczej oraz pracownicy naukowi, współpracujący z wydawnictwem.

Spotkanie było podzielone na dwie części. Pierwszą, oficjalną, była specjalna konferencja połączona z prezentacją wydawnictwa. Tą część rozpoczęła Anna Arabska, dyrektor WRP. – Początki działalności wydawnictwa były bardzo trudne. Odnalezienie się na tak rozbudowanym rynku prasowym, wymagało od nas wielkiego zaangażowania, a od państwa wiary w ten projekt. Za tą wiarę dziś pragnę wszystkim państwu podziękować – powiedziała A. Arabska.


Podczas prezentacji działalności wydawnictwa, red. naczelny Wiadomości Rolnicze Polska, Daniel Alankiewicz, przybliżył gościom strukturę organizacyjną gazety, jej strategię, zawartość, a także to, co nowego pojawi się na łamach WRP w najbliższym czasie. Zebrani goście mogli też usłyszeć o pracy nad uszczelnieniem dystrybucji gazety i nowych planach związanych z działalnością WRP, które pozwolą umocnić pozycję wydawnictwa na rynku. Podczas prezentacji goście zapoznali się także z planowanymi inwestycjami w kierunku rozbudowy portalu internetowego www.wrp.pl, – które przedstawił red. naczelny wrp.pl – Marcin Simiński.


Tuż po konferencji rozpoczęła się część nieoficjalna spotkania, czyli Biesiada Szlachecka”, połączona z balem kostiumowym w strojach XV-wiecznej szlachty. Przy dobrej muzyce goście oraz zespół WRP bawili się do wczesnych godzin porannych.

Informacja własna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności