fbpx
Strona głównaPozostałeSM Mlekpol - Firma Dobrze Widziana

SM Mlekpol – Firma Dobrze Widziana

Firma Dobrze Widziana” – taki tytuł otrzymała w województwie podlaskim Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa w konkursie organizowanym przez Business Centre Club wraz z Akademią Rozwoju Filantropii i Forum Związków Zawodowych. Wręczenie wyróżnienia odbyło się, we wtorek 10 marca w Auli Pałacu Branickich przy okazji konferencji organizowanej przez tygodnik Newsweek. N”

Konkurs Firma Dobrze Widziana” wyłania firmy postrzegane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie. Celem konkursu jest promowanie firm, które w swoich regionach prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny (CSR) oraz szerzenie wiedzy na temat dobrych praktyk CSR. Na Podlasiu tytuł “Firma Dobrze Widziana” otrzymała SM Mlekpol z Grajewa. Wręczenie tytułu oraz prezentacja laureata odbyły się podczas biznesowej konferencji zorganizowanej w Pałacu Branickich w Białymstoku.
Konkurs prowadzony jest w 16 regionach Polski, a laureaci wyłaniani w trzech etapach. Firma pretendująca do tytułu podlega ocenie opinii publicznej oraz kapituły, składającej się z przedstawicieli związków zawodowych, mediów, organizacji pozarządowych i samorządów.

SM Mlekpol to największa polska spółdzielnia mleczarska. Aktywnie angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnych w wielu miejscach kraju, gdzie usytuowane są zakłady Mlekpolu. – Są to działania np. na rzecz szpitala, lokalnego sportu, czy chociażby zatrudnienia – informuje Ewa Gromadzka z SM Mlekpol, która odbierała wyróżnienie. – Współpracujemy również z Fundacją Jurka Owsiaka w programie “Policz się z cukrzycą”, na opakowaniach naszych produktów znajdują się informacje z tak zwanymi zamiennikami dla diabetyków, które są im bardzo pomocne w codziennym życiu – dodaje Ewa Gromadzka. Ponadto Mlekpol zaangażowany jest w akcję “Mleko z klasą” – program picia mleka w szkołach, realizujący również edukację z zakresu żywienia dla dzieci i młodzieży. To tylko wybrane formy działań biznesu społecznie odpowiedzialnego realizowanego przez SM Mlekpol – laureata konkursu “Firma Dobrze Widziana”.

Więcej informacji www.firstcommunications.pl

Informacje o firmie:
SM Mlepol to największa polska spółdzielnia mleczarska i niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Spółdzielnia skupia ponad 15 000 rolników-producentów mleka, zatrudnia ponad 2500 osób. Jest producentem znanych marek Łaciate i Milko oraz Białe, Mazurski Smak i Mrągowskie. Jest liderem produkcji mleka UHT, posiadając około 35% udziału w rynku tego mleka w kraju. N”

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]