fbpx
Strona głównaPozostałeSM Mlekpol - Firma Dobrze Widziana

SM Mlekpol – Firma Dobrze Widziana

Firma Dobrze Widziana” – taki tytuł otrzymała w województwie podlaskim Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa w konkursie organizowanym przez Business Centre Club wraz z Akademią Rozwoju Filantropii i Forum Związków Zawodowych. Wręczenie wyróżnienia odbyło się, we wtorek 10 marca w Auli Pałacu Branickich przy okazji konferencji organizowanej przez tygodnik Newsweek. N”

Konkurs Firma Dobrze Widziana” wyłania firmy postrzegane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie. Celem konkursu jest promowanie firm, które w swoich regionach prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny (CSR) oraz szerzenie wiedzy na temat dobrych praktyk CSR. Na Podlasiu tytuł “Firma Dobrze Widziana” otrzymała SM Mlekpol z Grajewa. Wręczenie tytułu oraz prezentacja laureata odbyły się podczas biznesowej konferencji zorganizowanej w Pałacu Branickich w Białymstoku.
Konkurs prowadzony jest w 16 regionach Polski, a laureaci wyłaniani w trzech etapach. Firma pretendująca do tytułu podlega ocenie opinii publicznej oraz kapituły, składającej się z przedstawicieli związków zawodowych, mediów, organizacji pozarządowych i samorządów.

SM Mlekpol to największa polska spółdzielnia mleczarska. Aktywnie angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnych w wielu miejscach kraju, gdzie usytuowane są zakłady Mlekpolu. – Są to działania np. na rzecz szpitala, lokalnego sportu, czy chociażby zatrudnienia – informuje Ewa Gromadzka z SM Mlekpol, która odbierała wyróżnienie. – Współpracujemy również z Fundacją Jurka Owsiaka w programie “Policz się z cukrzycą”, na opakowaniach naszych produktów znajdują się informacje z tak zwanymi zamiennikami dla diabetyków, które są im bardzo pomocne w codziennym życiu – dodaje Ewa Gromadzka. Ponadto Mlekpol zaangażowany jest w akcję “Mleko z klasą” – program picia mleka w szkołach, realizujący również edukację z zakresu żywienia dla dzieci i młodzieży. To tylko wybrane formy działań biznesu społecznie odpowiedzialnego realizowanego przez SM Mlekpol – laureata konkursu “Firma Dobrze Widziana”.

Więcej informacji www.firstcommunications.pl

Informacje o firmie:
SM Mlepol to największa polska spółdzielnia mleczarska i niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Spółdzielnia skupia ponad 15 000 rolników-producentów mleka, zatrudnia ponad 2500 osób. Jest producentem znanych marek Łaciate i Milko oraz Białe, Mazurski Smak i Mrągowskie. Jest liderem produkcji mleka UHT, posiadając około 35% udziału w rynku tego mleka w kraju. N”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.