Rusza New Holland Demo Tour…

… a wraz z nim pokaz pracy nowego kombajnu CR 10.90. Pokazy potrwają od 1. lipca do 15. sierpnia w 12 lokalizacjach w całej Polsce!

Kombajn CR10.90 – najbardziej wydajny kombajn na świecie, będzie główną atrakcją nadchodzących pokazów żniwnych Demo Tour New Holland 2015, które rozpoczną się już na początku lipca. Maszyna wyruszy w podróż po Polsce i pojawi się w 12 wybranych miejscach. Uczestnicy Demo Tour, jako pierwsi w Polsce, będą mogli przekonać się o rekordowych osiągach CR10.90. Na tym jednak nie koniec – podczas kilkudziesięciu pokazów nie zabraknie także pozostałych maszyn z licznej rodziny New Holland, które potwierdzą swoją wydajność podczas prac polowych.

Tegoroczne Demo Tour rozpocznie się już 1 lipca i potrwa aż do 15 sierpnia – w tym czasie pojawi się kilkadziesiąt okazji do zapoznania się z możliwościami maszyn New Holland. Uczestnikom pokazów umożliwiamy także samodzielne testowanie naszych ciągników i kombajnów. Letnie pokazy żniwne organizowane przez New Holland są już tradycją i na stałe wpisały się do kalendarza polskich rolników. W okresie żniw szczególnie ważna jest niezawodność, dlatego stawiamy na maksymalne wykorzystanie funkcji maszyn. Podczas Demo Tour, rolnicy mają szansę na to, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje się pod maską i jak prawidłowo stosować wdrożone przez nas nowe technologie zwiększające wydajność maszyny. Demo Tour 2015 będzie doskonałą okazją do spotkania ekspertów New Holland oraz innych rolników, z którymi będzie można wymienić się doświadczeniami, lub zasięgnąć ich opinii. Premierą tegorocznych pokazów będzie nasz rekordzista – kombajn CR 10.90, który pojawi się w 12 wybranych lokalizacjach Demo Tour. Po raz pierwszy wyruszy on w trasę po Polsce. Już wkrótce poinformujemy, gdzie i kiedy będzie można spotkać najwydajniejszy kombajn na świecie – mówi Tomasz Wieja, marketing manager New Holland.  

Kombajn CR10.90 wyposażony jest w technologię New Holland – Twin Rotor®, która oparta jest na podwójnych, wysokowydajnych rotorach połączonych z systemem DFR (Dynamic Feed Roll™). Ponadto posiada on silnik Cursor 16, który osiąga moc rzędu 653 KM, a dodatkowo technologia HI-eSCR ECOBlue™ spełnia wymogi norm emisji Tier 4B. System amortyzowanych gumowych gąsienic SmartTrax™ w połączeniu z zawieszeniem Terraglide™ gwarantują przyczepność oraz świetne kopiowanie podłoża w zmiennych warunkach pogodowych.

Nie bez przyczyny wzbudza on tyle emocji – jego osiągi są imponujące. Wszystkie kombajny z grupy CR zapewniają zwiększenie wydajności przy zbiorach ziarna zbóż nawet o 15%, przy czym ilość uszkodzonego ziarna wynosi zaledwie 0,2%. Model CR 10.90 jest flagowym egzemplarzem nowej serii. To także maszyna o największej mocy w historii marki New Holland – 653 KM. Jest również pierwszym na świecie kombajnem rotorowym klasy 10. Dowodem osiągów maszyny jest rekordowy wynik zbiorów – w ciągu ośmiu godzin pracy CR10.90 zebrał imponującą ilość pszenicy – aż 797,656 ton” – komentuje Józef Dębski, specjalista produktowy New Holland ds. maszyn żniwnych.

Kombajn CR10.90 wyposażony został również w całkowicie zintegrowany system automatycznego prowadzenia IntelliSteer™, zapewniający precyzyjne prowadzenie wzdłuż łanu z dokładnością 1-2 cm dzięki systemowi RTK. Elementarnym wyposażeniem kombajnu jest zespół żniwny Varifeed o szerokości 12,5m. Dodatkowo kombajn posiada zbiornik ziarna o pojemności 14500 l oraz łamaną rurę wyładowczą o długości ponad 8m zwiększającą prędkość rozładunku. CR10.90 posiada również 25 świateł typu LED, które zwiększają jego funkcjonalność podczas zbioru w godzinach wieczornych i nocnych.

Organizatorzy Demo Tour 2015 planują przeprowadzić pokazy z udziałem kombajnu CR10.90 w 12 różnych lokalizacjach, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzenia oraz dokonania rezerwacji miejsc, należy skontaktować się z najbliższym dealerem New Holland. W tym celu zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki Dealerów dostępnej na stronie www.newholland.pl.

Renata Struzik, za: New Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności