Precyzja badania z PAWROL

By dobrze i ekonomicznie gospodarować potrzebna jest nam znajomość zasobności gleby w składniki pokarmowe tylko wtedy można obniżyć koszty produkcji i gospodarować w zgodzie z dobrą praktyką rolniczą oraz naturą. Firma PAWROL od kilku lat zajmuje się precyzyjnym badaniem gleby z wykorzystaniem najnowszych technologii.

W badaniu gleby firma wykorzystuje techniki satelitarne, za pomocą których jest w stanie bardzo dokładnie zlokalizować punkty poboru prób. Do prawidłowego pobrania gleby używane są automaty, które mogą pracować w różnych warunkach pogodowych i pobierają próby z głębokości nawet do 120 cm.
Na podstawie wykonanych badań gleby przedstawiciele firmy pomogą wyliczyć potrzeby pokarmowe dla roślin oraz zoptymalizować nawożenie. Poprzez dostarczone informacje pomogą doradzić jakiego rodzaju sprzętu potrzebuje gospodarstwo, aby gospodarować oszczędnie i efektywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności