fbpx
Strona głównaPozostałePorozumienie izb rolniczych Polski i Ukrainy

Porozumienie izb rolniczych Polski i Ukrainy

W dniach 7-8 lutego br na zaproszenie Krajowej Rady Izb Rolniczych gościli w Polsce przedstawiciele Krajowej Izby Rolniczej Ukrainy (NACU). Celem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy z polskim samorządem rolniczym oraz zapoznanie się z zasadami funkcjonowania rolno-spożywczych rynków hurtowych w Polsce.

Podczas wizyty studyjnej nasi ukraińscy partnerzy odwiedzili Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Bronisze gdzie spotkali się z Zarządem spółki. Miało również miejsce spotkanie z przedstawicielem Departamentu Rynków Rolnych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, podczas którego rozmawiano na temat historii rynków hurtowych w Polsce oraz organizacji zbytu produktów rolno-spożywczych, w szczególności owoców i warzyw.

źródło: KRIR

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.