fbpx
Strona głównaWiadomościPomorze: Konferencja KSOW

Pomorze: Konferencja KSOW

Marszałek Województwa Pomorskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy działają na rzecz rozwoju obszarów wiejskich regionu na Konferencję Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w Województwie Pomorskim, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2009 roku w Filharmonii Bałtyckiej im F. Chopina w Gdańsku (Sala Jazzowa).

KSOW skupia samorządy województw, gmin i powiatów, organizacje branżowe, izby rolnicze, instytuty resortowe, organizacje pozarządowej, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki doradztwa rolniczego, służby ochrony przyrody, lokalne grupy działania oraz sieci i porozumienia wymienionych jednostek. Celem działania jest lepsze wykorzystanie instrumentów Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Budżet Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich to 55 mln euro w ramach Pomocy Technicznej PROW 2007-2013. Obejmuje on wydatki na funkcjonowanie struktury KSOW m.in. koszty organizacji oraz funkcjonowania jednostki centralnej KSOW (w ramach komórki organizacyjnej MRiRW), jednostek regionalnych – 11 mln euro oraz wydatki związane z realizacją zadań w ramach sieci (zgodnie z Planem działania KSOW) – 44 mln euro.

Szczegółowe informacje na temat konferencji:

program

konferencji

<http://www.wrotapomorza.pl/res/dprow/KSOW/dokumenty/formularz_zg_oszeniowy.

doc> formularz zgłoszeniowy

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.