fbpx
Strona głównaPozostałePatrz, co kupujesz!

Patrz, co kupujesz!

Niektórzy importerzy części zamiennych “zapominają” umieścić na opakowaniach informacje dotyczące pochodzenia oferowanych części zamiennych i podzespołów. W rezultacie nabywca kupuje przysłowiowego “kota w worku”. N

Zakłady Sprzętu Mechanicznego URSUS Sp. z o.o. w Chełmnie od 145 lat nieprzerwanie zajmują się produkcja dla rolnictwa. Istniejemy tak długo dzięki naszym odbiorcom – polskim rolnikom, którzy doceniają jakość naszych części. Dziś jesteśmy jedynym zakładem z rodziny ursusowskiej, który nie został poddany upadłości. Firma rozwija się dynamicznie, w oparciu o unowocześniany park maszynowy, współpracując ze znanymi partnerami jak Same Deutz Fahre czy Bosch Rexroth AG.

Części zamienne, które proponujemy rolnikom są wykonywane zgodnie z procesem technologicznym obowiązującym dla dostaw montażowych ciągników. Proces wykonania każdej części zawiera obowiązkowe sprawdzanie końcowe części (np. badanie szczelności pomp i głowic czy badania wytrzymałościowe tarcz sprzęgłowych i hamulcowych).

ZSM URSUS jako jedyny posiada prawo do używania znaku firmowego URSUS” na części, które produkuje popularny “niedźwiadek”, świadczy o oryginalności danej części.

Wysoko ceniąc sobie uczciwość i szacunek dla klienta, z niepokojem obserwujemy zachowanie niektórych producentów i importerów części zamiennych, którzy ograniczają się do przepakowania części sprowadzanej z Dalekiego Wschodu we własne opakowania. Zapominają przy tym umieścić choćby informację o kraju, z którego części pochodzą.

To nie tylko nieuczciwe w stosunku do rolników, ale również niezgodne z prawem. Mimo wspomnianego rosnącego importu części zamiennych do Polski, chełmiński “URSUS” notuje coraz większe zainteresowanie swoją produkcją. Wierzymy, że jest to efekt decyzji rolników, którzy coraz częściej wybierają zakup części oryginalnych i pochodzących od polskiego producenta. Za to zaufanie dla naszej firmy serdecznie dziękujemy.

tekst: Marek Jeziorski
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu ZSP URSUS
wpisała: Ewa Grabowska/WRP

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]