fbpx
Strona głównaPozostałePatrz, co kupujesz!

Patrz, co kupujesz!

Niektórzy importerzy części zamiennych “zapominają” umieścić na opakowaniach informacje dotyczące pochodzenia oferowanych części zamiennych i podzespołów. W rezultacie nabywca kupuje przysłowiowego “kota w worku”. N

Zakłady Sprzętu Mechanicznego URSUS Sp. z o.o. w Chełmnie od 145 lat nieprzerwanie zajmują się produkcja dla rolnictwa. Istniejemy tak długo dzięki naszym odbiorcom – polskim rolnikom, którzy doceniają jakość naszych części. Dziś jesteśmy jedynym zakładem z rodziny ursusowskiej, który nie został poddany upadłości. Firma rozwija się dynamicznie, w oparciu o unowocześniany park maszynowy, współpracując ze znanymi partnerami jak Same Deutz Fahre czy Bosch Rexroth AG.

Części zamienne, które proponujemy rolnikom są wykonywane zgodnie z procesem technologicznym obowiązującym dla dostaw montażowych ciągników. Proces wykonania każdej części zawiera obowiązkowe sprawdzanie końcowe części (np. badanie szczelności pomp i głowic czy badania wytrzymałościowe tarcz sprzęgłowych i hamulcowych).

ZSM URSUS jako jedyny posiada prawo do używania znaku firmowego URSUS” na części, które produkuje popularny “niedźwiadek”, świadczy o oryginalności danej części.

Wysoko ceniąc sobie uczciwość i szacunek dla klienta, z niepokojem obserwujemy zachowanie niektórych producentów i importerów części zamiennych, którzy ograniczają się do przepakowania części sprowadzanej z Dalekiego Wschodu we własne opakowania. Zapominają przy tym umieścić choćby informację o kraju, z którego części pochodzą.

To nie tylko nieuczciwe w stosunku do rolników, ale również niezgodne z prawem. Mimo wspomnianego rosnącego importu części zamiennych do Polski, chełmiński “URSUS” notuje coraz większe zainteresowanie swoją produkcją. Wierzymy, że jest to efekt decyzji rolników, którzy coraz częściej wybierają zakup części oryginalnych i pochodzących od polskiego producenta. Za to zaufanie dla naszej firmy serdecznie dziękujemy.

tekst: Marek Jeziorski
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu ZSP URSUS
wpisała: Ewa Grabowska/WRP

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.