Nowy Dyrektor Handlowy w Michelin Polska

Olivier Dacquin objął stanowisko Dyrektora Handlowego Michelin na Polskę i Kraje Bałtyckie. W Grupie Michelin pracuje od 1999 roku. Karierę rozpoczął od stanowiska Menadżera Produktu na Europę Środkową i Wschodnią. Później odpowiadał między innymi za kontakty Michelin z koncesjonerami i centrami szybkiej obsługi we Francji. Był też menedżerem marki Michelin i należącej do Michelin marki BF Goodrich we Francji. Przez ostatnie 2 lata, przed przyjazdem do Polski, zajmował stanowisko Dyrektora Handlowego Michelin w Grecji.

Dobrze jest zaczynać nową misję, w nowym kraju wiedząc, że firma jest w nim doceniana – mówi Olivier Dacquin. – Oczywiście jest to także duże wyzwanie, bo Polacy wiedzą jak oceniać produkty i są wymagający jeśli chodzi o poziom oferowanych usług.

Olivier Dacquin jest absolwentem marketingu i finansów w Institut d’Etudes Politiques w Paryżu i marketingu w Ecole des Hautes Etudes Commerciales w Montrealu. Ma 36 lat, żonę i czworo dzieci. Prywatnie, jest miłośnikiem podróży, żeglarstwa i biegania w maratonach.

Na stanowisku Dyrektora Handlowego Michelin w Polsce i Krajach Bałtyckich zastąpił Philipa Videau, który objął inne stanowisko w Grupie Michelin w Chinach.
Źródło: Michelin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności